معرفی ابزار ها

معرفی سامانه های آنلاین

در این سامانه بیش از 750 هزار دامنه .ir قرار گرفته است و اطلاعات دامنه به همراه اعتبار دامنه و صفحه اصلی آن ها مورد بررسی قرار گرفته است . از امکان این سامانه می توان به پیش خرید دامنه های در حال آزاد شدن و یا سفارش دامنه و ثبت آلاین دامنه نیز اشاره نمود.

امکان جستجو در میان این بانک اطلاعاتی دامنه با قابلیت فیلتر سازی بر اساس اعتبار دامنه و نیز مشاهده رتبه الکسای جهانی و ایران هر دامنه و قابلیت جستجو بر اساس آن از دیگر امکانات این سامانه می باشد.

در این سامانه قادر خواهید بود گزارش دقیقی از کلیه تنظیمات SSL بر روی دامنه خود مشاهده و مرور دقیقی بر آسیب پذیری های و معایب و ضعف های تنظیمات اس اس ال دامنه خود داشته باشید.

گزارش کامل تمام کلید های امنیتی پشتیبانی شده توسط SSL تنظیم شده بر روی دامنه و نیز پوشش مرورگر های مختلف از گواهی تنظیم شده از سایر قابلیت های این سامانه می باشد

در این سامانه مجموعه ای از ابزار های مفید برای بررسی پروتکل های مختلف دامنه مورد نظر شما ارائه داده شده است.

در این سامانه شما قادر خواهید بود سرعت بارگذاری سایت خود را از طریق کاربران بررسی نموده و اطلاعات جامعی از قبیل حجم تصاویر ، استایل ها، کد های جاوا اسکریپت و سایر ملحقات صفحه وب سایت را مورد تحلیل قرار دهید.

از امکانات ویژه این سامانه بررسی صفحه شما و ارائه پیشنهادات جهت بهبود و ارائه اخطار برای مواردی که تنظیمات صحیح ندارد می باشد که به همراه یک امتیاز خاص به شما ارائه می گردد.

در این سامانه قادر خواهید بود فهرستی از بک لینک های سایت خود را مشاهده و آمار جامعی از پراکندگی آن ها در وب سایت های دیگر در اختیار داشته باشید.